ZIELONE HOSPICJUM - Hospicjum Sykulski

ZIELONE HOSPICJUM

Rozpoczęliśmy realizację projektu „Zielone Hospicjum”, który polega na przekształceniu części terenu obok budynku Hospicjum w miejsce odpoczynku dla pacjentów wśród zieleni. Na projekt otrzymaliśmy grand 5 tys zł z Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt urządzenia terenu zielonego / w załączeniu/ został przygotowany przez Nauczyciela i uczniów z kierunku architektura krajobrazu z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 z Końskich, którzy pomogą też pod koniec sierpnia w sadzeniu roślin. Realizacja projektu jest także możliwa dzięki wsparciu rzeczowemu różnych firm. Dotychczas wsparli nas: PSB Mrówka Końskie , Marbud Skład Budowlany , Figury ogrodowe www.cadekor.pl, Transmont z Radomia, firma Pana Kamody z Końskich, Pan Sikora z Nałęczowa, tartak z Baczyny, Krzysztof Kędzior , firma Sanico z Marek, hurtownia elektryczna Duel z Końskich.