POLA NADZIEI 2022/2023 - Hospicjum Sykulski

POLA NADZIEI 2022/2023

W dniu wczorajszym 11.10.2022 rozpoczęła się inauguracja Ogólnopolskiej Akcji Pól Nadziei 2022/2023. Udział w akcji sadzenia żonkili wzięła szkoła ZSP nr.1 w Konskich z kierunku architektura krajobrazu pod opieką Pani Anny Mostowskiej i Agnieszki Nowak. Symbolizujące życie żonkile zostały wsadzone przy Hospicjum w wyznaczonych miejscach przez w/w grupę. Pod fachowym okiem Pani Anny Mostowskiej i Agnieszki Nowak zostały nasadzone przez uczniów krzewy przy „Zielonym Hospicjum”. Krzewy zostały pozyskane przez ZSP nr.1 oraz otrzymaliśmy drzewko magnolii od darczyńcy z Tomaszowa Mazowieckiego. Za co bardzo dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie szkoły, nauczycieli oraz uczniów, którzy włożyli swój czas i wysiłek żeby zadbać o zielony teren naszego hospicjum.

Dziękuję Zarząd i pacjenci Hospicjum.